GS Trophy

Baza GS CHALLENGE 2018


Osada Śnieżka znajduje się w malowniczej okolicy w miejscowości Łomnica u podnóża Karkonoszy. Do dyspozycji Gości jest tu kryty basen, kilka saun, 2 restauracje oraz chata ze sprzętem do grillowania. Goście mają do wyboru różne pokoje i apartamenty z bezpłatnym WiFi, łazienką z bezpłatnym zestawem kosmetyków i suszarką do włosów, telewizorem z płaskim ekranem oraz czajnikiem elektrycznym.

Osada Śnieżka dysponuje barem i restauracją Tabakiera, a także restauracją Miód Malina, w której można zjeść lunch. Na miejscu znajduje się również rodzinne centrum rozrywki, w którym przygotowano sprzęt do gry w bilard, ping ponga, rzutki i cymbergaja, konsolę PlayStation, basen z kulkami oraz kącik dla dzieci.

Obiekt oferuje również sprzęt do nordic walking, wypożyczalnię rowerów i sprzętu sportowego, boisko sportowe, a także kompleks odkrytych basenów z 2 basenami dla dorosłych i 2 basenami dla dzieci. Osada Śnieżka dysponuje ponadto nowoczesnym centrum spa, w którym wykonywane są zabiegi rehabilitacyjne. Okolica jest wymarzonym miejscem dla miłośników pieszych i rowerowych wycieczek oraz narciarstwa. Ten obiekt w Łomnicy jest także wysoko oceniany ze względu na lokalizację. Goście są z niej bardziej zadowoleni w porównaniu z innymi obiektami.

Osada Śnieżka
ul. Spacerowa 8 - 13,
58-508 Łomnica
GPS: 50.857812, 15.783531